Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szinte az egész testemen szőr...

Szinte az egész testemen szőr van és nagyon zavar, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Az oké hogy honaljon van meg lábon combon kézen. De nekem kajak mindenhol van. Még a mellemen is ilyen kis pihe de nem olyan kis gyenge.

A hasamrol egyszer kétszer le borotvalom de félek hogy olyan lesz mint pl a honaljon á én meghalok.


Valami tanács?

Nem akarom hogy örökké megbanjam ezt a dolgot


2017. jan. 7. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyanta. Faj, de a szepsegert szenvedni kell. Es nem no vissza... olyan nagyon.
2017. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De milyen gyanta?
2017. jan. 8. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szőrös vagyok mindenhol.Borotválok, epilálok.
2017. jan. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is nagyon az vagyok és mindenféle praktikát meghallgatok. Ez a hosszú távú szőrtelenítés tényleg működik? A kezemet meg a lábam én epilálni szoktam ott beválik. Hason meg egyéb ilyen érzékeny helyeken is lehet?
2017. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Letezik a cukorgyanta. Keress ra neten, youtubon is fennvan. Nem faj annyira, es te is elkeszitheted, csak eleg bonyodalmas. Bar netrol is tudsz rendelni, de en tudom ajanlani,mert termeszetes osszetevoket tartalmaz, nem pattogsz ki tole, es szepen leviszi a szort :)
2017. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én már csináltam itthon cukorgyantat de nem sikerült szerintem el rontottam :D

Meg félek hogy megegetem a borom

2017. jan. 9. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a netről tudsz rendelni.:)
2017. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy epilálj. Ha hozzászokik a bőröd nem fáj. Bár ezt nem nevezném fájdalomnak,inkább kellemetlen.:) Vannak már olcsóbb kategoriájú epilátorok.
2017. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!