Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használt már sört a...

Valaki használt már sört a hajára?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2017. jan. 11. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én használtam tojással összekeverve és olyan száraz lett tőle a hajam mint még sosem :D nem tudom mit rontottam el mert állítólag fényesebbnek kellett volna tőle lennie a hajamnak. Ricinus olajat próbáld ki nekem bevált :)
2017. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jóva sör meg a tojás is de külön külön. Nekem fényes lett a hajam de a szagom mint egy ázott alkoholistái 😀
2017. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a hasamra szoktam. Jól nő.
2017. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat. :)

Utolso XDD

Irhat meg aki ki probalta!!

2017. jan. 11. 23:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja meg azt olvastam hogy a sorrel kell leobliteni a hajat, es a sort mar nem kell leobliteni. Tenyleg igy kell hasznalni?
2017. jan. 11. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem öblíted le olyan szaga lesz, hogy azt hiszik most jöttél a kocsmából kb :D egy buli előtt próbáltam én ki ... gondolhatod ... :D ezt tapasztalatból mondom, úgyhogy szerintem hagyd rajta egy kicsit és mosd ki rendesen ha jót akarsz magadnak.
2017. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi utolso a tippet holnap ki is probalom. :)
2017. jan. 11. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Én belsőleg alkalmazom. :D

Egyébként komolyan, így is jót tesz a hajnak, de nem kell alkesznak lenni, mértéket tartva, vagy alkoholmentes változatot fogyasztva jó hatással van a hajra. Túlzásba víve viszont több a kára, mint a haszna (nem feltétlenül a hajat tekintve), illetve nem ismerek senkit, aki a haja miatt fogyasztaná.

2017. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En nem szeretem a sor izet mert keseru :D
2017. jan. 12. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Külsőleg a nem kiöblítős változatban nem hiszek, nem a hatása, hanem az illata (khm. szaga) miatt. Főleg nyáron érdekes, mert azonnal ellepnek a bogarak, de az alkesz szag is számomra riasztó. Ha már sör szagom van, az ne a hajamból áradjon :D

Esetleg próbáld ki hajmosás előtt "pácolni" benne 10 percet a hajadat, vagy mosás után kiöblíteni vele, de akkor is 5 perc után még röviden átmosni vízzel, esetleg illatosítani, bár a virágos sörszagban sem hiszek :)

Van asszem sörélesztős tabletta is, bár azzal nincs tapasztalatom.

Ismerek egy sörélesztős sampont is, Garnier azt hiszem, ha forgalmazzák még, bár azt sem használtam.

2017. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!