Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtól tényleg...

A ricinus olajtól tényleg nőni fog a hajam?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

azt én nem tudom


egészségesen vitamin dúsan élek, megfelelő mennyiségű vizet iszom, boldog stresszmentes az életem (bár az elmúlt fél évben ez nem mondható el) és nőtt a hajam

semmi egyebet nem csináltam vele

2017. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó zsíros lesz tőle
2017. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőni fog ha rendszeresen használod, csak győzd kimosni.
2017. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a te hajadtól függ .Bár nekem ,és még sok más embernek bevált.Csak arra vigyázz,hogy vagy nagyon keveset vigyél fel a hajhosszra,vagy pedig az egész hajadra vidd fel ,és átlátszó fóliával kösd át a hajad,majd tegyél rá egy törölközőt.Este aludj benne ,majd reggel 2-3 szor mosd át a hajad jól tisztító samponnal,a lush samponok tökéletesek erre a célra.Hajápolót ne használj ekkor !
2017. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a hajhosszra viszed annak semmi ertelme, a tovekre tedd, hagyd rajta minnel tovabb. nekem bevalt szemoldokre is, szempillara is
2017. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az,hogy neked nőni fog-e nem tudjuk megmondani. Viszont nagyon sokmindenki azt tapasztalta,köztük én is, hogy serkenti a hajnövekedést. Megfelelően kell használni, felvinni a hajtövekre és a hajra is . Rajta hagyni legalább 1-2 órát vagy akár egész éjszakára. Nekem nem nehéz kimosni belőle, nem is zsirosodott tőle.Viszont 1 hónap után már látszik,hogy változott a hajad és gyorsabban nő. Sok szerencsét hozzá! :)
2017. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!