Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna a mostani haj...

Szőkésbarna a mostani haj színem, Szeretnek változtatni és befestetni világos szőkére. Ilyenre.

Figyelt kérdés

első festés 20.000 forint. Az még oké. De 3 hetente 17.000ért drágállom. Tapasztalatok?

A másik kérdésem: mennyire fogja roncsolni a hajamat a festék? Szálkás lesz-e. Vagy akármi más rossz hatása van?

Https://instagram.com/p/_okt-DSoEH/?



2017. jan. 12. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. jan. 12. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég drága szerintem is. Hogy hogy reagál a hajad a festékre, mi nem tudhatjuk, valakinek ugyanolyan puha marad utána, na az nem én vagyok. Én kétszer festettem, fodrásszal, jó minőségű festékkel, mégis száraz, töredezett hajam lett, pluszba a fele kihullott.

Nem eltántorítani akarlak a festéktől, mert mondom valakinek semmi baja nem lesz tőle.

2017. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tőfestés olcsóbb,meg neked valószínüleg nem kell majd szőkíteni a hajadat.Ez igazából hajtípustól függ,hogy hogyan fogja viselni a festést.Persze a kissebb töredezések ellen és a fénytelenség ellen lehet mit tenni.Ha előfurdulna,ajánlom neked az argánolajat.Ha keverve van másféle olajokkal,nem tudom milyen a hatása.De a 100%-os eléggé megteszi a hatását.Nagyon picit kenj rá a hajadra,mert különben zsíros érzetet/kinézetet nyújt.
2017. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Drága szerintem, bár nem ismerem a szalont. A szőkésbarnát mindenképp szőkíteni kell, hogy a vége ilyen világos legyen. Ha normális, hozzáértő fodrász csinálja, nem lesz a hajadnak semmi baja. Nekem 16 éves korom óta van festve a hajam, nem ment tönkre tőle, most sötétből lett kiszőkítve kb hidrogénszőkére, semmi baja szintén, puha, fényes. Eléggé hajfüggő, a fodrász is csak akkor tudja megmondani, ha már lemosta rólad a szőkítőt.
2017. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rámhallgatsz meghagyod szőkésbarnára.
2017. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!