Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten jó, megbízható...

Budapesten jó, megbízható kozmetikust/szalont?

Figyelt kérdés

Régen nagyon pattanásos bőröm volt, de sikerült helyrehoznom. Aztán a bőrgyógyász által felírt hámlasztókrémtől(a picit pattanásos bőrömre írta fel, mindennapi használatra) nagyon kiszáradt a bőröm, és ezzel egy időben még több pattanást hozott az orca területére, ahol eddig még nem is volt.. Szeretnék egy olyan kozmetikushoz elmenni, aki rendbe tudja tenni a bőrömet, és tud tanácsot adni a bőrápolásommal kapcsolatban.

Budapesten leginkább a belváros területe lenne megfelelő, de akármerre lehet, nyitott vagyok. Ár szempontjából semmiképpen nem engedhetem meg magamnak a 10ezer FT feletti árakat, és ha alacsonyabb lenne, az remek lenne. Tudom, hogy ez nem teljesen így működik, de hát ez a helyzet.

Köszönöm előre is a válaszokat, és a segítséget!



2017. jan. 13. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Én ajánlom a kozmetikusomat, nagyon kedves és ügyes!

Biztosan tud neked is segíteni, 5800szokott lenni az arctisztítás.

A nyugatinál dolgozik a körúton, szívesen megadom üziben a számát.

:)

2017. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!