Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy szép legyen a...

Mit tegyek hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy szeplős vagyok és mitesszeres, pattanásos, ilyen lilas-szurkes karikas a szemem alatt. Pattanásom az állam körül, a homlokomon, meg az orromom szokott lenni, mitesszer csak az orromon, szeplő mmindenütt. És ez már nem az a cuki szeplő. Úgy szeretnék porcelánbőrt, amihez meg is van a falfehér bőröm, csak ez a sok szeplő... utálom. Házilag tegyek ellene először vagy vegyek vmit rá? Segitsetek!
2017. jan. 14. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos hogy A bőrtípusodnak megfelelő arctisztitot/ krémeket használj! Hetente 1-2 alkalommal tegyél az arcodra valamilyen pakolást (a bio házi pakolás szerintem jobb a bőrnek és hatásosabb mint a boltban vett és olcsóbb is) Figyelj rá h naponta minimum reggel és este alaposan mosd le a szennyeződést az arcodrol (én fekete szappant használok minden este). A miteszerek eltávolítására vannak ilyen lehúzhato maszkok bár nem tudom mennyire válik be mert én még nem próbáltam! Ha a szeplőid annyira zavarnak akkor használj valamilyen alapozót vagy szem alá korrektort(ezt is a bőrtipusodhoz válaszd) de ha nem akarsz folyékony alapozót használni van kőpuder alapozó (én azt használok) de csak akkor ha tényleg nagyon zavarnak mert az ilyen alapozó félektol nem tud rendesen szellőzni a bőröd ami további pattanásokhoz vezethet! (de nekem nem okoz ilyen gondot, egyéntől függ)

Remélem tudtam segíteni!:)

2017. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) nem szeretném sminkelni magam hanem hogy termeszetes szep porcelan arcom legyen. Ez a fekete szappan mi célt szolgál?
2017. jan. 14. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Küldenél képet?Érdekelne a jelenlegi állapotod,meg azok a "vészes" szeplők.Én eddig rengeteg mindent kipróbáltam,elmentem fél éve bőrgyógyászhoz és írt fel ecsetelőt+gyógyszert.Azóta elvétve jön ki 1-2 de szinte teljesen szép lett a fejem.Szóval a bőrgyógyászatot ajánlom felesleges tesztelés helyett.(Mondjuk Mo-n nem tudom milyen a helyzet)Mitesszerekkel elmehetsz kozmetikushoz,vagy otthon kigőzölöd a fejed és kinyomkodod amit tudsz,majd keresel valami krémet ami összehúzza a bőrt.

Hajrá!14/F

(Ha félnél,hogy ismerősöd vagyok akkor mondom,hogy kint élek,szóval nem hiszem,hogy ismerjük egymást)

2017. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!