Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik hajszín...

Szerintetek melyik hajszín illene jobban hozzám? Szőke vagy vörös?

Figyelt kérdés

Leírok pár tulajdonságot:

világos bőr, zöld szem, most világosbarna színű hajam van, a szemöldököm középbarna, vastagabb, mint az átlagnak, nincsenek szeplőim, 180 cm vagyok, vékony.



2017. jan. 15. 14:17
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Arcforma? stb...

Ennyiből senki nem tudja megmondani.

2017. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
AZ arcformám szögletes.
2017. jan. 15. 15:25
 3/8 A kérdező kommentje:
A szemem mandula formájú, az orrom közepes nagyságú, nem áll ki sehol, a szám vastag és a közepes között van.
2017. jan. 15. 15:44
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

igen, de az orrod is lehet pisze, turcsi, horgas... stb.


Sajnos max kép alapján lehet megmondani. Leírás annyit ér, mint szex után 10 miatyánk a terhesség megelőzésére.

2017. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az arcforma lényegtelen egy hajFESTÉSnél, itt leginkább a természetes színeid számítanak.

Nekem is világos bőröm volt, zöld szemem,de sötétbarna hajam.

Most mézszőkére van festve. Bátran ajánlom mindenkinek,aki hasonló színekkel rendelkezik, mert nagyon jól áll és mást már biztos nem tudok elképzelni.

A természetes, világosabb vörös hajszín is jól állna neked, bár a vörös haj sokkal kockázatosabb.

Ha mégsem tetszene a végeredmény, csak hosszadalmas és drasztikus módszerekkel lehet visszafesteni a hajadat.

De rikító vagy sötétvörös hajat biztos nem ajánlanék.

Ezek számomra nagyon természetellenesek és sokkal kevesebb embernek áll jól,mint amennyien ilyenre festik.

2017. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetes módon gondoltam színezni a hajamat, az nem lesz annyira drasztikus váltás. :D
2017. jan. 15. 23:10
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Amúgy én is most azon vagyok, hogy vöröses árnyalatot érjek el. Remélem összejön.
2017. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vörös.szerintem
2017. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!