Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős nagyon! 🙈...

Sürgős nagyon! 🙈 Ismertek valami kenceficét erre?

Figyelt kérdés
Szóval jövő héten lesz az első nagy sulis bálom, a hajamat szeretném begöndöríteni, a gond az h megcsinálom a göndör tincseket, és "kiszálzik" a hajam, nem olyan szép mint pl ilyen videókba.. lehet valami krém szerűséget kapni amivel bekenném a tincseket és nem szálazna ki? Köszönöm

2017. jan. 15. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek
2017. jan. 15. 17:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy kiszállzik? Nrm tudom elképzelni pedig fodrász vagyok. A babahajakra gondolsz hogy száll? Lakkal vagy waxal. A waxal vigyázz, kb borsónyit szétkensz az ujjad hegyén és csak épphogy lesimítgatod. Én úgy szoktam csinálni hogy a még benem gondoritett tincset kicsit lelakkozom aztán begöndöritem megint lelakkozom így extra tartós és nekem nem szokot"szálzani", Igazából tudnom kéne mit értesz szálzás alatt és hogy milyen hajat szeretnél.
2017. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk felvidéken ezt így szokás mondani😃 Igen azokra a rövidebb hajszálakra gondoltam, köszii a választ
2017. jan. 15. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!