Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki ajakápolót...

Használt már valaki ajakápolót hajra vagy másra, mint amire "eredetileg hivatott"?

Figyelt kérdés
Az Isana olivás ajakápolóját veszem mindig, nagyon szeretem. Egy ideje elkezdtem a szemöldökömfixálására is használni, már nem is tudom milyen indíttatásból..és azt vettem észre, hogy észrevehetően sűrűbb, szebb lett tőle. Arra gondoltam, hogy kipróbálnám a száraz hajvégeimen is, mert az eddig használt hajvégápolóm már nem olyan hatékony, mint régen. Összetevőit nézve nagyon kedvező, ártani biztos nem fog..

2017. jan. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm ez még soha nem jutott eszembe pedig minden hülyeséget kitalálok. Ártani nem ártasz az tuti viszont szerintem gazdaságtalan lenne és lehet hogy elzsirositaná a hajad. Probáld ki haj mosás előtt ilyen pakolás szerűen aztán mosd ki úgy tuti nem is lesz zsiros. Én is kipróbálom😅 ha a száraz szájra jó akkor akkár hajra is jó lehet😅
2017. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy esetleg nagyon elzsírosítja majd; de szoktam néha rendes olivaolajat használni lefekvés előtt, azt is felszívódik (elég száraz a hajam). Meg amúgy nem használnék sokat. :D Kíváncsi vagyok.
2017. jan. 16. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kiis próbáltam😅 be szívta,bár ovatosan kentem. Meg tök jó illata lett.
2017. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%

Én a kipirosodott orromat kenem ajakápolóval amikor meg vagyok fázva. :D

Szerintem próbáld ki, aztán ha zsíros lesz a hajad, abbahagyod. Bár nem hiszem, hogy a végekre kenve annyira zsírosítaná, viszont a kiszerelését tekintve erre a célra nem túl gazdaságos.

2017. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anno a könyökömre kentem mert az szószerint pikkelyesre van száradva.
2017. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!