Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemöldököm eléggé "csúnya",...

A szemöldököm eléggé "csúnya", hogyan szedhetném ki úgy hogy jobban nézzen ki de maradjon férfias? 18/f

Figyelt kérdés
Eléggé el van szaporodva ezért szeretném kiszedni én magam. Nem akarok menni kozmetikushoz, szerintem én is megoldhatom.

2017. jan. 18. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jobban jársz ha kozmetikushoz mész, mert magadnak nem tudod úgyse normálisan megcsinálni, főleg elsőre nem. Ha magadnak kiszeded utólag úgyis bánni fogod, mert béna lesz.


Fiúként én is évek óta járok szemöldökszedésre kozmetikushoz 2 hetente, mert a kozmetikus normálisan formára tudja szedni, vékonyít rajta amennyit kell, megcsinálja az ívét is, meg le is vágja rövidebbre a nagyon hosszú szálakat. :) Persze mindezt férfias fazonnal, és mióta így rendszeresen karban van tartva, sokkal barátságosabb a tekintetem, ezt csajoktól is hallom. :) Sokkal jobban bejön nekik is egy ápolt, karbantartott szemöldök, mint egy elburjánzott férfiasnak hitt őserdő. :)


Szóval ne fossatok fiúk a kozmetikustól, nem esz meg. Egy csomó srác jár kozmetikákba szemöldökszedésre, gyantázásra, arckezelésre, stb. Még ismerkedni, csajozni is lehet, mert csupa ápolt szexi leányzóval fogsz találkozni. Meg általában a kozmetikusok is fiatal, jó csajok szoktak lenni. :) Én szívesen járok ezért is. :)

2017. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem meg lehet otthon. En is magamnak kezdtem es tudnek mutatni kepet milyen szep a szemoldokom. Azt hogy hol van a vonal te is latod. Kozeprol kiszeded ha van meg ami az alap vonalon kivul esik kihuzod azt a par szalat. Nagy dolog adni fogja a szemoldokod, ha nem at akarod alakitani csak rendbeszedni akkor azert ne menj kozmetikushoz mert altalabam ugy kiszedik hogy egy csik marad csak. es tortent most baratnommel...
2017. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp kozmetikusra bízd. Tapasztaltabb ebben.:)

Ne te kísérletezgess, mert nem biztos, hogy jól szeded ki. A férfiak is járnak kozmetikushoz,ettől ne félj, hogy megszólnak, nem fognak.:)

2017. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már ezen problémázzál, fogsz egy csipeszt, és hetente rászánsz 10 másodpercet...


Nem kell mindjárt óriási változtatásokba fogni, kiszedsz itt-ott néhány feleslegesnek tűnő szálat. Szokod egy ideig, aztán, ha okés az eredmény, legközelebb kicsit bátrabb lehetsz. Elején csak óvatosan, aztán majd belejössz.


Ha valaki ilyenekkel más emberhez járkál, az az a fajta, akinek a villanykörte betekeréséhez is mesterembereket kell felvonultatni.

2017. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!