Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium? Mennyi szoláriumozá...

Szolárium? Mennyi szoláriumozástól lesz szép barna a bőröm?

Figyelt kérdés
Azért nem szeretnék úgy kinézni, mint aki bennégett a szoliban, a természetességre törekszem. Hány percre menjek? Milyen gyakran? Köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 5. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
most már lehet napozni és nagyon jól fog.Szerintem most napozz aztán mikor már nem lehet akkor menj szoliba mert elég káros mulatság...
2010. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetes az ha meghagyod a saját színed... a szoli semmiképp sem lesz az mert ronda sárgásbarna színt ad.
2010. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezt nem a mi dolgunk eldönteni:)

én hetente járok 2x 15 percre ez eléggé sok ugyhogy te semmiképp ne kezdj ennyivel...általában ugy szokták ajánlani hogy eleinte ilyen 5 percre menj egy héten max 2x aztán mikor már kicsit hozzászokik a bőröd akkor mehetsz 10 percre is egy héten 1x de egy jobb szoliban segitenek...

2010. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. máj. 6. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyi szoláriumozástól leszel szép barna a bőrödtől függ
2010. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hetente 2x-er 6 perc.

Hétfőn és pénteken mondjuk. Tehát legyen kettő nap közt távolság.

Ha nem vagy annyira fehér, 1 hónap után érzékelheted hatását. Ha nagyon nagyon fehér vagy, akkor meg ne menj szoliba.


picurii*

2010. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyajegyek miatt nagyon kell vigyázni,de azért azt szeretem,ha barna vagyok.Én 2 hét alatt szereztem a szoliban egy kis alapot (állóban 4 percesével...jó minőségű csövekkel).Azóta naponta kenem magam Garnieres, önbarnítós testápolóval,és hetente egyszer megyek 8 percre szoliba.Előtte használok szoligélt,és előző és az azt követő este pedig egy zsíros ,tápláló testápolót.Ezt csinálom 3 hónapja,nem vagyok sem foltos,sem sárga,a kettő jól kiegészíti egymást.Lényeg,h nem szabad elhanyagolni a hidratálást,a bőrradírozást.Ja, és a barnítós t.ápolóval csak precízen!!!Sztem. :)
2010. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én hetente egyszer 5 perccel kezdtem 3 hétig, most pedig hetente 8 perc szintén 3 hete, mostantól 12 percre megyek. fekvőbe járok, ahol belehet állítani, hogy milyen erősségű legyen. ha 8 perc, akkor 4 percig 5/8on, a következő 4 percben overpower:)
2010. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne szolizz! Bőrrákot kapsz!
2010. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bétakarotin barnitó tablettát szedjél előtte két hétig. az felkésziti a bőrödet a barnulásra.
2010. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!