Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pakolás (házi) segít?

Milyen pakolás (házi) segít?

Figyelt kérdés
Ha nem vasalom ki a hajam (nem sokszor szoktam) akkor eléggé fura hullámok vannak benne, ill. úgy áll ahogy akar. Ilyenkor (vasalás nélkül) elég fénytelen. Olajat használok. Milyen pakolást/keveréket próbáljak ki? Ill főként azért nem jó vasalás nélkül mert a babahajak össze-vissza állnak. Segítsetek :?

2017. jan. 19. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen "paraszthullámos" hajam van. Nekem hosszú és csak elől az arcomnál vasalom ki két oldalt a tincset mert ott rövidebb és bekunkorodik és ott sehogy se áll, a többi meg hullámos már megszoktam hogy nem tudok vele mit kezdeni mert fél óra múlva ugyan úgy nézki. Én próbáltam már mindenféle egyenesítő krémet(a 500ft os baleától kezdve a 4000 FTos selective milkig) arra is rá kellet vasalni annyi hogy puhább lett az egész hajam. vagy tudom ajánlani a tartós hajegyenesítést de az 10.000-15.000 között mozog de ettől tuti nem kell vasalnod. Amúgy én kókusz olajat meg panthenol habot(ebből csinálok egy keveréket) használom hajmosás előtt tövektől a végekig pár órára vagy akár fél órára is és nagyon jó puha és fényes tőle. De ha van rá lehetőséged próbálj ki valami egyenesítő krémet hátha beválik. Szárítsd alapból egyenesre fésüld közbe vagy ha tudsz bánni a körkefével akkor azzal. Én ezeket szoktam mikor van időm általába és kicsit javít a helyzetet.
2017. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!