Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek mi a szokásos...

Lányok, nektek mi a szokásos arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
milyen krémeket használtok, mit este, mit reggel stb. Nekem inkább száraz a bőröm de sok mitesszerem és pattanásom van, nem tudom milyen szereket lenne érdemes rá venni, jelenleg ilyen arctisztító kütyüt használok, kis kefe van rajta ami rezeg, és aloe verás lemosót teszek rá, utána a pattikat tonikkal lekenem és hidratálok bár még erre se találtam meg azt a krémet ami nem irritálná semennyire sem a bőröm. tudom mindenkinek más jön be de hátha tudtok valami olyat mondani, ami rajtam is működik :)

2017. jan. 20. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidratálásra és tisztításra nekem a száraz bőrömre az Avonos uborka és teafa arckrém a leghatásosabb.
2017. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló arcbőröm van, mint neked, bár inkább csak száraz (az viszont nagyon), mint érzékeny. Pattanásokra, mitesszerekre hajlamos.


Reggel lemosom az esti krémet olajos micellás lemosóval (Garnier), kis frissítő tonikkal átmegyek rajta (Himalaya alkoholmentes, érzékeny bőrre)

nappali arckrém (Balea intenzív nappali krém)

fényvédő (Innisfree perfect sunblock, nyáron a no sebum), alapozó (Astor) tudom ez annyira nem arcápolás, de olyan kis kellemesen hidratál, hogy ide veszem :)


Este mindezt eltávolítom vagy olajos lemosóval (The face shop) vagy géles lemosóval (Himalaya kombinált bőrre)

Erre vagy AHA vagy BHA jön, mindkettő napi használatra van, tehát nem erősek (Cosryx)

Erre pedig éjszakai krém, ebből még nem találtam meg a megfelelőt :( Most Balea és Eveline felváltva, de egyik sem az igazi.

Szemfesték/rúzs lemosására kétfázisú érzékeny bőrre valót használok. (Etude House)

ritkán használok arcmaszkot, ez Himalaya neem maszk.


Sok koreai terméket használok, ebayről szerzem be őket, nekem sokkal természetesebb eredetűnek tűnnek. (Aztán kitudja)

Nekem az állandó hámlást csak a midnennapos gyengéd kémiai hámlasztók tudták orvosolni.


21/L

2017. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel, sminkelés előtt egy "Zselés" arctisztítót használok, ami olívabogyós arctisztító az Aovntól.

Ezt követően, az Avon nappali hidratélóját felviszem(nutra effects), majd a Catrice primerét, ezután sminkelek..:)

Etse miután SMINKELTÁVOLÍTÓ kendővel leszedtem a "szépségem" NAGYJÁT, ezután egy arctisztítóval,ami mitesszeres bőrre való, áttörlöm az arcom.

És az utolsó lépés miatt biztos, hogy kapom majd a letolásokat, de tudom,hogy mit csinálok.. Vazelinnel szoktam bekenni az arcom száraz területeit. Már rengeteg éjszakai hidralálót próbáltam... de nekem a vazelin vált be eddig a legjobban. Nagyon jól puhítja a bőrt, nem tömíti el a pólusokat.. :)

2017. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!