Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek 15 évesen hajfesté...

Szerintetek 15 évesen hajfestés? (többi lent)

Figyelt kérdés
A szüleim simán belementek,jövőhéten megyek is befestetni; eléggé hasonló az én hajszínemhez de azért az enyém sötétebb..csak most az egyszer szeretném befestetni többet nem ..milyen hama fog lekopni nagyon fog látszódni hogy kopik? ez a hajszín: [link] és az enyém piszkos szőke ..kérem értelmes választ írjatok,mert már mindjárt itt a szerda-_- 15/L
2017. jan. 20. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia en is 15 eves vagyok es lany:) nekem is festve van a hajam, eddig voltam barna meg voros is. Szerintem semmi baj nincs vele ha befested aza te hajad. Igaz hogy mar nem lesz olyan mint regen. Lekopni hat attol fugg milyen gyorsan dobja le a hajad a festeket(ez valtozo). Persze latszodni fog hogy kopik,meg a lenoves is.
2017. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ akkor szerintem befestem :) felpontoztam a válaszod :D és még azt is szeretném h szerintetek szép az a hajszín?
2017. jan. 20. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom , milyen szinű a hajad , csak elképzeltem mert nekem is piszkos szőke , de szerintem , ne fesd be , nem éri meg tönkre tenni a hajad szépségét jó hosszu időre , hogy pár hónapig szépnek látszódjon . Bár nem az én hajam szovval nem döntök helyetted , de ráérsz majd festeni mikor elkezdesz őszülni , de ha nagyon beakarod festeni akkor semmi képpen se világosabb szinre mint a saját hajad érnyalata , a festék eleve roncsolja(tény , hogy van hajkímélő festék de mindegyik roncsolja) de ha világosabbra fested az abszolut elfogja törni a hajadat .
2017. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még akkor is ha csak 1szer festem be?
2017. jan. 20. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a világosabbra fested igen attol törik , ha sötétebbre akkor nem annyira , de a festék az festék :/
2017. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szüleid megengedték és neked úgy tetszik, festess.

Ne adj az itteni anoním válaszokra, hiszen felelősség nélküliek!

2017. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
előző vagyok , szerintem ne mond hogy felelőség nélküliek , mert van aki jót akar , hogy ne tegye tönkre a haját ilyen fiatalon ....és egyébként is mondtam , hogy nem az én döntésem ahogy neki jó
2017. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat,még valaki nem írja le a véleményét?
2017. jan. 20. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fog kikopni, ezt szőkítéssel csinálják ami kiszívja a hajból a pigmentet plusz persze átszínezi valamennyire de nem fog az eredetire visszakopni max elszíneződik.
2017. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne tedd! :)

Ha szeretnéd egyszer visszakapni az eredeti hajszíned, akkor nagyon fogod bánni. SOSEM lesz olyan újra,mint az eredeti.

És mivel itt világosítani fognak, így szőkítenek is, ami eléggé roncsolja a hajat. Természetesen vannak már "szerek",amiket lehet a szőkítőbe tenni,hogy kevésbé roncsolja a hajad, ilyen pl.az OLAPLEX olaj is, de ezzel nem minden fodrász rendelkezik, és ez-az olaj drága is, kb.majdnem annyiba kerül az OLAPLEX-es kezelés,mint egy hajfestés..

A te helyedben biztos,hogy nem festeném be a hajam... De rajtad áll a döntés..:)

2017. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!