Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajaskerdessel fordulok...

Hajaskerdessel fordulok hozzatok, a velemenyetekre lennek kkivancsi, es szeretnem, ha sokan valaszolnatok, ez lehetseges lenne?

Figyelt kérdés

40 vagyok, atlagos testalkattal, inkabb vekony csoportba tartozom. Festett szoke vall ala ero, fokozatosan vagott hajam van. Valtani szeretnek. Meguntam h a hajamat allandoan csak osszekotom, illetve nagyon tonkretette a hajamat a hajfestek. Szoval rovid frizura kellene, ami amugy nem igazan tetszik. Ami nagyon bejonne nekem, az a spiralgondor haj. A fent emlitett okoknal fogva ez lehetetlen, az amugy is kiszaradt, toredezo hajam miatt.

Alkut kell kotnom magammal es bevallalni egy rovid frizut, amit konnyu elkesziteni, nem unalmas!!!, inkabb sportos, de azert figyelemfelkelto is. Kisse szexis, de azert figyelembe kellene venni ,hogy (bar jol karbantartott) de 40 vagyok.


2017. jan. 20. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a linken tuti találsz valamit, ami tetszik. Én a leírtak alapján a 4-es számút javasolnám neked.

2017. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy fodrászt (ne a sarkit, erre érdemes befektetni egy jó hírű szalonba) ott tudják milyan fazon ,szín állna jól neked és meg is tudják csinálni.
2017. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amit az első linkelt kb mindegyik jól néz ki. ha nagyon rövidet szeretnél, akkor szerintem a 9. kifejezetten jól néz ki, és cseppet sem unalmas.
2017. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. A kepek alapjan a 9es, 10es, 6-os,2es tetszik nekem, ezeket eltudnam viselni, de... a szokitest el kell felejtenem egy idore. Mit ajanlotok? j

a borom szine feher, szemem kek, arcformam ovalisnak mondanam. termeszetes haszinem a barna egyetlen szoke termeszetes tinccsel. (szoval van bennem egy enyhe szokeseg) :D Termeszetben foleg :D

Volt mar voros hajam imadtam is, a vororsnek minden arnyalata volt mar. A reztol tuzpirosig a mahagoniig tenyleg minden volt... (rozsaszin nem,) Volt padlizsan is. Fekete is, de az nem jott be... Barnat nem szeretem, es a szoke. A szoket szeretem a legjobban. Annak is minden arnyalata megvolt mar :)

Ja es kek tincsek is voltak mar a mult evben...

Otlet?

2017. jan. 21. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!