Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten magán bőrgyógyász?

Budapesten magán bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már évek óta (5-6 év) aknékkal "harcolok", nem pattanás, mert hiába nem nyúlok hozzá, alapból begyulladva jelenik meg az arcomon. Számtalanszor voltam SZTK-ban bőrgyógyászaton, állandóan kenőcsökkel dobáloztak, természetesen egyik sem használt. Utóbbi időben felírtak nekem Tenutant, ami a kúra ideje alatt megszépítette a bőröm. már 4 hónapja nem szedem, és ismételten csúnya az arcom.

Elegem lett mindenből, így magán bőrgyógyászhoz szeretnék elmenni. A magánkezelésen hamarabb felírják nekem pl sotretet vagy roaccutant? (sztk-ban nem voltak hajlandóak erre...)


"Egy 20-as éveiben járó férfi"



2017. jan. 20. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A Sotret és Roaccutant erős gyógyszerek. Napfénnyel vigyázni kell a nyáron, mert májfoltos lesz a bőröd. És az egész szervezetet igénybe veszi. Folyamatos kontroll és vérvétel kell mellette és egyáltalán nem mindegy, hogy milyen krémet használsz mellette. Arról nem is beszélve, hogy azért, mert maszek orvoshoz mész, akkor jobban is foglalkozik veled. Leteszed neki a pénzt az asztalra és bármit felír neked. Nagyon kevés az olyan orvos, aki lelkiismeretesen fog megvizsgálni és átbeszélni a tüneteket. Amúgy ha még nem szetted ezeket a gyógyszereket, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy használni is fognak. És nem hiába nem írják fel olyan könnyen, ha beválik szinte hibátlan lesz a bőröd, de vannak mellékhatások is. Vigyázni kell ezekkel a gyógyszerekkel. Inkább találd meg azt a megoldást, hogy ezeket ne kelljen szedned. Helyes étrend, egy jó krém. Odafigyelés a bőrre. Sokat szenvedtem én is, bár nekem ennyire nem volt súlyos a problémám.
2017. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

őt tudom ajánlani:



[link]

2017. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!