Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen leegett a hajam!...

Teljesen leegett a hajam! Tegyem meg? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
A hajam nagyon csunya es azon gondolkoztam ha lenyiratom teljesen es felrakok egy parokat hogy ez teljesen elmebeteg otlet? :D ez alatt az ido alatt meg megnem no hosszura es egeszsegesre addig se vasalas semmi szer ami kart tesz benne csak hajapolas!! Egy paroka kb mennyi? Vagjak bele? Nagyon utalom a hajam😔 koszonom a valaszokat elore is 😊
2017. jan. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Korigálják vágják le egyelőre . Marha hideg van , a paróka meg kitudja hogy mutat .
2017. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld. 1 hogy mi van ha valami gáz van a parókával, es kínos helyzetbe jössz? 2 meg annak biztos volt oka, hogy vasaltad, ezután meg tudnád állni, hogy ne tedd? Szerintem inkább most hagyd abba a hajvasalást, használj sok hajápolót, és gyakrabban járj el fodrászhoz, rendbe fog jönni úgyis, kitartás :)
2017. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia, ne vagasd le.

Hasznalj szilikonos sampont, az en sepru hajamat ez tartja rendbe, miota nekem is leegett!:) En A_vonosat hasznalok, mondjuk egy minimalisat lehet, hogy vissza kellene nyirnod, de ne kopaszra.

2017. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne nyirasd le, menj el egy nagyon jó fodrászhoz hogy a menthető részből csináljon ha mást nem valami szép rövid frizurát, tövig aligha égne le a hajad.
2017. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el fodrászhoz,és beszéljétek meg,hogy egyszerre mennyit vágjon,és fokozotason vágasd le a széttört részet a hajadból.A másik meg létezik meleg ollós vágás,ami még jót is tesz a hajadnak ;) ja és a kallos termékeket ajánlom, akár fajfestésre akár sampon,balzsam és pakolás terén is :)
2017. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, meggyoztetek:D hogy legyen egeszsegesebb? Milyen pakolas stb? Akarmi csak szep legyen😭 most kezdtem el kattogni hogy jovore mikor keringozok szepnek kell legyen mindennek ! Mar most erdemes lenne elkezdenem 🙄 koszonom a valaszokat!!!
2017. jan. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!