Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 50 éves leszek akkor se...

Ha 50 éves leszek akkor se lesz fiúsan rövid hajam. Fiatalok ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Nem bìrom a mai napig felfogni hogy mire jò a nőknek hogy egy idő utàn levàgatjàk a hajukat fiùsra.Akik szèparcùak,vagy legalàbb àtlagosak maradhatnànak vonzòak a hajuk àltal de elcsùfìtjàk magukat ezzel.Nem szebb ha kontyba hordanàjèk a hajuk ha szègyenlik màr a hosszù kibontott hajat amit amugy nem is kell mert szèp.Annyi frizura lètezik a vilàgon ès őnekik pont ez a fiùs haj kell.Ha kèrdeznètek hogy mit èrdekel hogy ki mitcsinàl az a vàlaszom hogy kicsit valòban idegesìt hogy sok nő maradhatna vonzò de elrontjàk a kūlsejūket ès ha le is vàgatjàk mèrt pont fiùsra?Ezzel akarjàk talàn mutatni hogy ők is egyenlőek a fèrfiakkal vagy csak divatbòl mert a többi 100nak is olyan?Lehet hogy engem kifognak nèzni mert 50èvesen is ugy fogok öltözködni ès olyan frizuràkat csinàlok meg magamnak ès hosszù hajam lesz mint fiatalon de nem szàmit nem èrtek egyet ezzel a bevonulok a levàgott hajuak clubjàba cimū dologgal.
2017. jan. 20. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek elkezd ritkulni a haja és nagyon látszik ha hosszúra hagyja, a rövid haj könnyebb így dúsabbnak lehet láttatni, ezért van rövid göndör haja az öregeknek.
2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Kitomboltad magad, jol felhaborodtal, megmondtad a frankot, oke. De kit erdekel? Azt hiszed azert mert van velemenyed, az szamit is? Nem, nem szamit, maximum neked.


Egy no lehet elkepesztoen noies es vagany rovid hajjal is, de te ezt ugysem erted meg, a korlatolt kis vilagodba nem fer bele. Ennyi, ne eroltesd.

2017. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát kedves,világ életemben rövid hajam volt és már az is marad! El nem bírnám képzelni magam hosszú hajjal! Kinek mi jön be!Rövid hajjal is ugyanolyan vonzó lehet egy nő,mit a hosszúval! Nem a haj miatt szoktak általában vonzódni valakihez,rövid hajból is lehet nőies frizurát csinálni,a konty meg ma már nagyon régimódi!
2017. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokfélék vagyunk, van, aki rövid hajjal nagyon szexi, és nőies. Nekem fogalmam sincs, mi lesz még ötven éves koromban, messze van még :D
2017. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én inkább fiatalon akarnék rövid hajat, mert ilyenkor sokkal nőiesebb az arc és szép az összhatás. ugye ahogy öregszenek a nők, egyre kevésbé nőiesek (az öregek jóformán egyformák), úgyhogy ha tényleg nem lesz pár szál hajnál több hajam, akkor én is levágatom. kissé idétlen lenne az a néhány hosszú tincs. ha nem járok így, akkor majd valami vállig érő lesz. a nagyon hosszú ősz haj kicsit banyás nekem. :D persze láttam már szép hosszú hajú öreget is, de ritka. a színe meg majd lila lesz. :D
2017. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Màr megint beleestem abba a hibàba hogy azt hittem csak kedves vàlaszokat kapok àltalàba mindig van legalàbb egy undok kioktatò vàlaszolòm aki kemènykedik ès a többiek nevèben is beszèl dehàt a vilàg màr csak ilyen ès nőnek a fiùsra vàgott rövid haj akkor is izlèstelen dehàt azt gondol mindenki amit akar.Amùgy a hosszù haj a fiatalsàg jelkèpe mivel àltalàba a kislànyoknak ès a tiniknek van hosszù haja ìgy ha egy öreg hosszùra hagyja olyan èrzèse lesz mintha mèg fiatal testben lenne pedig a làtszat màs.
2017. jan. 21. 12:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

hát ne írj ilyen bicskanyitogató stílusban, és kevesebb felháborodott választ kapsz.

"nőnek a fiùsra vàgott rövid haj akkor is izlèstelen dehàt azt gondol mindenki amit akar"

ha ilyen kinyilatkoztatásokat teszel, akkor persze hogy kiakadnak.

2017. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszokat vártál, miután gusztustalanul lenéztél egy csomó nőt? Ez normális szerinted?
2017. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a stílusoddal, viszont én sem tudom elképzelni magam vállig érőnél rövidebb hajjal sem most, sem 70 évesen. Mondjuk most fenékig ér. Édesanyám 50 éves és lapockáig érő haja van, nem tervez ő sem rövidet. Egyébként meg mindenki azt csinál, amit akar, gondolom, ha nem látnák magukat szépnek, nem lenne olyan frizurájuk. Ja, és attól, hogy neked nem tetszik, sok más embernek még igen.
2017. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kit èrdekel nem fogok veletek veszekedni senkik vagytok nekem
2017. jan. 21. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!