Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 évesen arcszőrzet?

18 évesen arcszőrzet?

Figyelt kérdés
Hogyan áll egy 18 évesnek arcszőrzet?szeretném meghagyni, persze csak alig pár milisre, de nem tudom hogyan állna 18 évesen. Valakinek vélemény? Ötlet arra, hogyan lehet mindig a megfelelő hosszra vágni, vagy borotválkozás után kell várni addig amíg visszanő?

2017. jan. 21. 20:27
 1/2 TR75 ***** válasza:
Kipróbálod, hogy hogy áll (első alkalommal simán hivatkozhatsz arra, hogy nem volt időd borotválkozni. Közben összegyűjtheted a véleményeket róla). Ezt vakon senki nem mondja meg. Ha megfelel, veszel egy jobb hajvágót, vagy egy direkt szakállvágót és máris olyan hosszúra vágod vele, amilyenre szeretnéd. Akár centisre is tudod vele igazítani (persze, nem a 3 milliméterest :-Đ ).
2017. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem rendesen nőtt a borostám már 18évesen, meg is hagytam hosszabbra, mindenkinek tetszett, volt, aki meg akarta simogatni XDD 21/F
2017. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!