Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Garnier micellás vízzel a...

A Garnier micellás vízzel a szememről is lemoshatom a sminket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze en is azzal szoktam :) Kicsit vattakorongra raksz es letorlod, nem megy bele a szemedbe ha nem tocsog a pamacs :D
2017. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem mindenképp belemegy a szemebe :( ha alig teszek rá, akkor meg le se szedi :( nekem égni szokott tőle a szemem, úgyhogy csak nagyritkán használom (kék dobozos)
2017. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a rózsaszín kupakosat használom, az egyáltalán nem irritál
2017. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tomika36 válasza:
0%

Nem értem! Mi ez az új trendi, hogy a szemedet sminkeled? Hogy a nők mit meg nem tesznek hogy elrondítsák magukat!

Komolyra fordítva a szót:

Ízlések és pofonok, tudom! A nejemet kértem ne sminkelje magát, még az esküvőn se! 40 évesen még mindig vonzó, szép a bőre. Elnézem a hasonló korosztályú ismerősöket, csak a vakolat tartja össze őket. Én ilyen nő mellett nem szívesen ébrednék.

De mondom ízlések és pofonok!

Azt azért elmondhatom a hölgyeknek, hogy a férfiak döntő többsége megnézi a sminkelt lányokat, de nem kellene nekik, mert utáljuk a kőport (púder), a zsíros rúzst, meg testápolót nyalogatni, a büdös parfümtől meg nem elalélunk, hanem elájulunk.

A férfiak többsége a természetes dolgokat jobban kedveli, még ha nem is meri megmondani a párjának. A tiszta nő illata jobban vonzza a férfit, még ha egy kicsit izzadt is (ne gondoljátok nevetségesnek) mint akármi pacsuli.

Ha a ferromonjaitokat elnyomjátok kölnivel, vagy mindenféle kencével, nincs hatása a férfira.

Erre mondják manapság, hogy nem működik a kémia! Miért? Mert a ferromonok nem szálnak a férfi orrába, elrejtitek!

2017. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!