Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ilyen hatásos az...

Tényleg ilyen hatásos az arcradír?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy nagyon jó a mitteszeres arcra az arcradír.Csak hát elég drága,arra gondoltam megkérdezem,hogy tényleg olyan jó-e,fölöslegesen nem venném meg.


Vélemények,tapasztalatok erről az arcradírról?

[link]

15/L


2010. máj. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

az arcradír eltávolítja az elhalt hámsejteket,ezáltal a bőrőd tud lélegezni,és tapintása puha lesz.

A mitszert azért enm szedi ki,max a tetejét szedi le,szval nem lesz feltünő,h ott van. ( gondolj arra,h a kozmetikus milyen nehezen nyomja ki,és ezt elérni nem lehet az arcradírral ) =)

2010. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanilyenem van :) miután bekented, vársz kicsit, megszárad picit és elkezded "lemorzsolni"magadról :D majd miután nagyjából lejött, mosd le vizzel :) olyan lesz az arcod, mint a babapopsi :P
2010. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha ez mind igaz,akkor tuti veszek egyet:)

Ráfér az orrom környékére:D

Köszi!

2010. máj. 10. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem az arcradírt használni.

Az emberek azt gondolják h amiért a tv-ben reklámozzák a Clean Cleart az nagyon jó lehet, és hatásos is a bőrre. Hát én is azt gondoltam míg nem használtam. Nekem nem vált be.

Bementem a 100 Ft-os boltba, és ott találtam egy arc és testradírt egyben, már ezt használom kb fél éve.És nekem bevált.

Szóval nem mindig a drágább, és márkásabb termékek a legjobbak. 21/L

2010. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!