Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete színező van a hajamon,...

Fekete színező van a hajamon, a barna hajfesték be fogja fogni anélkül hogy leszívatnám? Vagy csak feleslegesen roncsolom vele a hajam?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni, csak a lenőtt részt sztem, de ha valami kimosható rosszabb fajta szinező van rajta, akkor sanszos, hogy pár hónap alatt kopik annyit, hogy be tudd festeni valami szép barnára.
2010. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mivel a szinező nem tartós, csak pár mosást bír ki, ezért nemis roncsolja a haj minőségét annyira, befogja fogni a barna hajfesték, nemis kell szivatni, ha eredeti vagy festett fekete lenne a hajad és szőkét akarnál, akkor kellene szivatni, feketéről barnára lehet festetni, a szőke dobja csak le a színt, a fekete frankón festhető sötét barnára
2010. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én 10 éve vagyok fodrász, és eddig nem találkoztam olyan színezővel ami hónapokat kibírt, az már festék, a színező az ami 7-10 mosás után kikopik
2010. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor befogja ? köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 10. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
nem fogja be,ez biztos
2010. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akinek eddig csináltam szinezőre barnát, mindig befogta, hajtípustól függ
2010. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!