Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak van itt olyan aki...

Férfiak van itt olyan aki hajátültetés csinált, és ez hatalmas nagy önbizalmat adott a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Megérte ezt a rengeteg pénzt?
2017. márc. 8. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap felteszel egy kopaszodós hajbeültetéses kérdést?
2017. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem
2017. márc. 8. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Olyan gáz :D

Van egy ismerősöm, a seggszőrét vagy milyét ültették a fejére.

Kva gáz :D


Inkább lenne férfi, és elfogadja a sorsát.

2017. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
28%
Vegyél parókát b+
2017. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
46%

Voltam hajbeültetésen és mindenféle homeopátiás gyógykezelésen. Semmi sem segített, sőt, a hajbeültetésem még rosszabb lett, mert nem színtiszta kopasznak tűntem, hanem mint akinek mostanában fog kihullani az utolsó marék haja is.


A csajok imádják a kopasz pasikat. Erőt sugall, ezt egy optimista tréningen tanultam meg. Igazából el kell, hogy fogadd magad. Költhetsz vagyonokat a hajadra, utána a ráncaidra, utána a löttyedt seggedre, de a személysiéged fejlődik időközben a legtöbbet. Én ki akartam lépni az önpusztításból és abból, hogy sajnáljam magamat és a hajamat. Már egyáltalán nem érdekel. Aki szeret, az így is szeressen. a többiek pedig nem érdekelnek :)

2017. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

megkérdezthetem hogy mekkora területre ültettek be?


Nagyobb mint egy 2cms csík?

2017. márc. 8. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát én tervezem, hogy megyek. Mutatnak előtte utána képeket a klinikán és van garancia is. Attól függ persze, hogy milyen mértékű a kopaszodás meg hogy mennyire állna jól. Nekem pl rettenetesen ezért gondolkodom rajta. Youtubeon írd be, hogy "FUE" és kiad majd videókat róla. Szerintem ha szeretnéd és úgy érzed önbizalmat adna akkor vágj bele! Csodát ne várj tőle de ha jó helyre mész egy elfogadható eredmény szerintem nem lehetetlen
2017. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
látom nem egészen ment át a hozzászólásom lényege :) Sajnálom
2017. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
átjött de mi nem voltunk önbizalom tréningen :D Sőt jelenleg ez az egyetlen aminek örülni tudok az életben. Nem lehet hogy csak rossz klinikán voltál és azért nem jó az eredmény?
2018. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!