Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátamon van egy nagyobb...

A hátamon van egy nagyobb anyajegy amit le szeretnék szedetni. Tudna segíteni valaki? Kérdések lent.

Figyelt kérdés

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném.

Kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy mennyire fájdalmas és csak bőrgyógyász javaslatára csinálják e meg? Illetve az is érdekelne hogy mennyibe kerülne körülbelül.


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. máj. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászatra,ott megnézik dermatoszkóppal.Onnan küld a sebészetre,ha ajánlja vagy,ha kéred így ingyenes!Bár azzal számolnod kell,hogy 8 hétig nem nagyon tudod felemelni a karod,mivel a hátadon van nagy a vérzés lehetősége.Bár a bevárzés így is 90%-os.Én ezért nem szedettem le.
2010. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én tavaly nyáron szedettem le egyet a fejemről egy nagyot(3 összevolt nőve) a derekamról. Pár napig nagyon fájt utánna már egész elviselhető. Ez teljesen tőled függ, nekem elég nagyok voltak és a gyerkőceim már állandóan piszkálták. Én kibírtam. Nem volt semmilyen vérzés pedig varratszedés után már ugyanúgy elláttam a háztartást és a 3 gyereket. Valóban nem kell érte fizetni ha a bőrgyógyász úgy állapítja meg hogy veszélyes lehet. Viszont azt mondta ha csak szépészeti ( elég kicsi, szabályos alakú) akkor neked kell kifizetned. Remélem tudtam segíteni.
2010. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Én elmentem háziorvosomhoz mondtam neki, hogy mit akarok ő meg adott beutalót bőrgyógyászhoz. Amikor leszedték nem éreztem semmit és utána sem fájt csak egy kicsit feszült a bőröm.

Mivel sztk-ban csináltattam nekem ingyenes volt.

2010. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!