Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátaim szerint lekéne...

A barátaim szerint lekéne borotváljam a mellkasomat, mert szerintük ez márnem divatos, igazuk van?

Figyelt kérdés
16,5 éves vagyok, ősszel még csaka hasamon volt egy kis szőrcsík, de azóta egyre gyorsabban terjed, és most már az egész mellkasom is szőrös. De úgy hogy a pólók nyakánál is látszik. Nekem semmi bajomezzel, de szerintük gázos hogy szőrös vagyok. Ez tényleg igaz valyon.
2017. jún. 11. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk.Nálunk még nem, de nyugaton már kimegy a divatból a borotválás. Rájönnke, hogy nem egészséges. Kivéve a férfiak arcát.
2017. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy leborotváld! Nincs annál kiábrándítóbb, mint ha borostás egy férfi mellkas!Ha szőrös hát szőrös. Sokak szerint szexy;)
2017. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább gyantáztasd le, ha nagyon akarod, de ne a barátaid kedvéért
2017. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a szőrrel. Tehát inkább csak szórakozásból akarják leborotváltatni velem :D
2017. jún. 11. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyantázástól egyre csibepihésebb lesz, azzal csináld, ha majd TE is akarod.
2017. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!