Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel lehet a...

Milyen módszerrel lehet a hajat szőkévé vagy szürkévé tenni?

Figyelt kérdés
Most középsötét barna a hajam és szeretnék egy nem sárga szőkét/ fehéret/ szürkét, amire tudok festeni pasztell színeket. Milyen módszerrel tudom kivilágosítani, ami nem teszi tönkre a hajam nagyon? Elég hamar törik, most is tiszta törés a hajam :(

2017. jún. 11. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor neki se állj!
2017. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak szőkítéssel. Sötétbarna hajat ráadásul nem elég egyszer, szétmenne a hajad úgyhogy inkább ne kezdj bele. Nem éri meg
2017. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne szőkíts.

Nekem is nagyon tört a hajam fodrász nem szőkített ki... de makacs módon neki estem otthon mert ki ha nem én és kiszókítettem fehérre. Most 25 centit kellett belőle vágni mert letöredezett.

Te ne kövesd el ezt a hibát, ne legyél hülye, mint én voltam.

2017. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :)
2017. jún. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!