Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fesztiválozás problémás...

Fesztiválozás problémás bőrrel. Ti is voltatok már így? Ötletek?

Figyelt kérdés
A bőröm elég pattanásos, de ha figyelek rá 100 százalékosan akkor tűrhető. Na már most az a helyzet, hogy készülök egy fesztiválra, és attól félek,hogy tavalyhoz hasonlóan csúnya lesz a bőröm. Mindig lemostam a sminkem, arctisztítót is használtam, de egyszerűen a szám körül főként annyira kipattogtam,hogy az valami hihetetlen. Nyilván közrejátszik,hogy boroztunk is akkor,meg a sok por és a kosz... de ez idén se lesz másképp sajnos :D valami tipp, személyes tapasztalatok? Nem szeretnék megint 1 kiló korrektort magamra kenni minden reggel :(

2017. júl. 2. 13:11
 1/1 anonim válasza:

Reggel és este alaposan tisztítsd meg az arcod, hogy lemosd a port és szennyeződést. A problémás területet kezelheted alkoholos tonikkal, azzal fertőtlenítheted és könnyebben leszáradnak a pattanásaid. Alapozót vagy BBt is olyat érdemes amit problémás bőrre fejlesztettek ki. Gyogyszertárban van vény nélkül kapható krém pattanásokra én alksebort kaptam, a gyulladást szépen leviszi csak napközben Kell hozzá fényvédő mert A vitaminos...

Próbálj figyelni az étkezésre amennyire tudsz a túl sok olajos meg fűszeres kaja chips meg ilyesmi nem kedvez a problémás bőrnek. Ezeket tapasztalatból írom, nekem beváltak, hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2017. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!