Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kihullott haj helyére új nő?

Karasu_75 kérdése:

A kihullott haj helyére új nő?

Figyelt kérdés
Vashiány miatt kihullott egy csomó hajam. 23 évesen ott tartok, hogy az emberek azt mondják kopaszodok. Eddig nem tudtam, hogy mi okozza. Most megpróbálok ezen változtatni (vastartalmú ételek stb), és az érdekelne, hogy ha megszűnik a vashiányom, a hajam is visszanő idővel?

2017. júl. 15. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

elvileg igen, ez a dolgok normális, egészséges menete, hogy a tüszőből új szőrszál nő

ha férfi vagy, sajnos elképzelhető, hogy ún. férfias kopaszodás indult meg nálad, ez kettőből egy férfit különböző mértékekben érint mindenhol a világon. Ez genetikai tényállás, és gyógymód, kezelés jelenleg nincs rá, ami van, az egytől egyig kamu.

ha tudsz róla, hogy vashiányod van, esetleg az ételeken kívül igyál pezsgőtablettát, vagy vegyél Béres Csepp plusszt egy patikában!

2017. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Term. vas pezsőtablettára gondoltam.)
2017. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok, 1 éve nagyon hullott a hajam, kiderült, hogy vashiányos vagyok. Azóta rendszeresen szedtem a tablettát, magasabb vastartalmú ételeket eszek és a hajhullásom mégis ingadozó.. néha igen, néha nem. Mára -egy év elteltével- a vérképem egy fikarcnyit sem változott, azaz de, igen, még egy kicsit romlott. Most kitalálták, hogy lisztérzékeny lehetek, kezdődhetnek az újabb kivizsgálások. ;)
2017. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!