Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik gyantázószettet ajánlan...

Melyik gyantázószettet ajánlanátok? Nektek melyik vált be? /terméknév, hideg vagy meleg/ Mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés
Első alkalomkor mennyire fáj, és mennyire pöttyöződik az ember? Mennyi gyantázócsíkot használtok el ekkor, és a többi alkalomkor? Mennyit szoktatok venni egyszerre? Mennyiben jön ki egy szett ára?
2010. máj. 22. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán Xepil meleg gyantázó szettem van (már nagyon régi) és az kezdő csomagban van minden ami kell, bár a patron kitart sokáig lehúzócsíkot azt kell venni hozzá, ha jól tudom 100van egy csomagban, na az nekem nagyon sokáig kitart (bár én borotválom és gyantázom is), ha megoldható mind a két oldalát használd a csíknak (tegyél az elhasznált részre papírtörlőt,úgy még tovább tart)Egy lábszár 1-2csík. Nekem a bőröm alapból pöttyös és nagyon érzékeny, ezért eléggé bepöttyöződik, tehát ne vedd alapul a bőröm. Érdemes előtte, forró fürdőt venni, úgy szerintem kellemesebb. A szettek most akciósak, 5000ft körül vannak.
2010. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem X-Epil Evolution gyantakészülékem van, nagyon meg vagyok elégedve vele. Előtte Veet, X-Epil vagy Isana hideggyanta csíkokat használtam, illetve epilláltam, de a hideggyanta sokszor csak beletépi a szőrszálakat, legalábbis nekem nem vált be, és ahhoz képest drága is, az epillátor meg jobban fáj nekem. A gyantakészülékhez jár maga a felmelegítő, amit be kell dugnod, egy gyantapatron, 10-es vagy 20-as kiszerelésű lehúzócsík, használati útmutató és gyanta lemosó olaj. A forró fürdő azért jó előtte, mert tágítja a pórusokat, és nekem ettől kevésbé fáj. Amit ajánlani tudok, hogy mielőtt elkezdenél gyantázni, baba hintőporral dörgöld végig a gyantázandó felületet, ez azért jó, mert mattítja a bőrön lévő minimális faggyút és nekem így a kisebb szőrszálakat is kiszedi. Eléggé fáj a gyantázás, de eddigi életemben folyton küszködtem a szőrrel, elég szőrös típus vagyok sajnos, és nekem ez a legkönnyebb és leghatékonyabb módszer. A pöttyöződés szerintem nem igazán kerülhető el, bár nekem egy napig tart. Úgy szoktam csinálni, hogy délután gyantázok, és másnapra már semmi baja, persze kenem testápolóval. Ha frissen gyantáztál, akkor amúgy se szabad napra menni vele rögtön. Lábszárra nekem kb 4 gyantázócsík megy el, de kövér vagyok, szóval az én szőrtelenítendő felületem nagyobb, mint egy átlagos lánynak. :) A komplett szettet 6000 Ft-ért vettem a nyáron a Tescoban. A gyantapatron nálam 2 alkalmat bírt, de én combot is szőrtelenítek. Utánpótlásként ha veszel gyantapatront, (én Rossmanban szoktam, az van ráírva, hogy X-Epil görgőfejes gyantapatron, de úgyis megismered) kb 6-700 Ft, a gyantázócsíkot pedig múltkor 100 db-osat vettem, kb az is 700 Ft körül mozgott. Ezt az X-Epil szettet csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevált. Remélem tudtam segíteni. :)
2010. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!