Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros a hajamnak, ha...

Mennyire káros a hajamnak, ha újra kiszőkítem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem nagyon sötét barna, egy éve volt a közepétől kiszőkítve, a vége pedig még egyszer kiszőkítve, ombre volt. Utána az egész hajamat kiszőkítettem, világos vöröses barna színe lett, ez volt úgy 8 hónapja, aztán most 3 hónapja sötétebbre festettem, de egyáltalán nem az eredeti szín (közép barna most), de egységes a színe. Most újra ombrét szeretnék, ezért azt tervezem, hogy vissza festem teljesen az eredeti sötét színre, majd újra szőkítem, de először csak egyszer a végét, hogy megnézzük, hogy reagál rá a hajam. Ha normálisan, akkor a közepètől még egyszer kiszőkítem (így a vége világosabb lesz). Mennyire káros ez a hajamnak? Ha már előtte volt festve? Jelenleg teljesen egészséges, dús a hajam, egyáltalán nem érződik rajta, hogy roncsolva lenne a festék miatt.

2017. júl. 21. 02:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!