Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK-LÁNYOK! Melyik haj jobb...

FIÚK-LÁNYOK! Melyik haj jobb egy 15 éves lánynak:göndör vagy egyenes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyári általában mindenkinek jól áll:)

25/F

2010. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a göndör.de általában mindenkinek a saját haja a legjobb
2010. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A természetes.
2010. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%

ott a pont.


Én kb. 2 évig roncsoltam a hajam, mire felfogtam, hogy nem ezen múlik a dolog. A pasim imádja az eredeti hajam, és még ő tiltotta meg, hogy bármit csináljak vele. Szerinte jó, ahogy van, mert azzal vagyok önmagam.

2010. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettől függ hanem, hogy mennyire ápolja. A szép jó illatú, ápolt haj a legszebb. :)
2010. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy te szereted úgy a jó.

alapjába véve göndör hajam van,de vasalva jobban szeretem,mert úgy kibontva hordhatom

egyik héten göndör,és akkor 10 percig próbálkozok vele valami normálisat csinálni,hogy álljon valahogy,aztán ha valaki hozzáér,ara allergiás vagyok

ha vasalva van és szabadon,akkor úgy áll,ahogy akar,ha fújja a szép az se zavar,magabiztosabb vagyok olyankor.

2010. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jól áll és illik az arcformádhoz;)
2010. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szögegyenes szerintem nem szép. Inkább a hajszárítóval beszárított egyenes néz ki jól, ha mondjuk a hajvégek kicsit kifelé állnak. A hullámos is tetszik, pl. a copfba fogott haj szerintem jobban néz ki, ha hullámos az a copf. Egyenesben olyan semmilyen. Kibontottnál tetszik ha a hajvégek hullámosak/göndörek, de a hajtőnél inkább egyenes.
2010. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amelyik jól áll :)

Arctól függő.

Bár manapság "mindenki" vasalja a haját,és nem sok göndör hajú lányt látni

2010. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!