Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nől semmit a hajam?

Miért nem nől semmit a hajam?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve megtetszett az ombres haj,és megcsinaltattuk.. Aztán a vége már nagyon eltöredezett.. Aztán vágtunk belőle kb 10 centit.. És azóta semmit nem nől sajnos... Próbaltam ricinus olajjal kenni,de az sem jó,mert attól csak hullik a hajam.. Kérlek segítsetek. Hogy mit rakhatnék rá amitől megnől a hajam.

2017. aug. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajnövekedés nem tud megállni, ha nem lesz hosszabb a hajad egy év alatt az azért van mert a vége folyamatosan letörik. Hajszárítót hajvasalód mellőzd, használj pakolást és hajvégápoló olajat.
2017. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Havonta vágok a hajamból mindig kb 4 centiket..:) szval nem is mondhatnám hogy elvan töredezve. Hajpakolás mindig használok de semmi...
2017. aug. 30. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Belsőleg szedj vitamint.
2017. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha havonta vágatsz 4 cm- t persze, hogy nem látszik a növekedés. Egy hónapban max 2 cm-t nő a haj. Vágasd le meleg ollóval és max 3 havonta menj újra. Közben szedj vitamint, ápolás, ricinus, koffeines sampon, van Facebookon egy hajnovesztos csoport, jó dolgokat írnak, csatlakozz.
2017. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnék. Én is befestettem ombrésra és annyira széttört hogy a derékig erő hajamat vállig kellett vágni. Most meg nem tudom megöveszteni mert mindig törik.
2017. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos :(..... nekem is fenék aláig erő hajam volt :(
2017. aug. 30. 13:16
 7/7 anonim válasza:
Szedjél A-vitamint :) párnaponta 20 cseppet. Éjszakára fond be a hajad mert így kevésbé surolod szét. Kerüld a hajszáritot de ha nagyon muszály akkor a hajtövedtől kezd a száritást :)
2017. aug. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!