Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megint elojott a korpasodas,...

Megint elojott a korpasodas, nagyon rossz! Mit ajanlotok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Múlt télen/ősszel, plusz még március fele is nagyon kuszkodtem a korpaval. Akkor sampont valtottam, es elmult a korpasodas. Most viszont megint kezd visszajonni, pont ugyanolyan mint a multkor: hajmosast kovetoen is korpas a fejborom, tenyleg nagyon, most csak annyiban kulonbozik hogy nem viszket (multkor volt mikor pirosra vakartam a fejborom) Ez mitol lehet? En a hidegre is gyanakodom, nem lehet hogy amiatt lenne szaraz a fejborom? (Kulfoldon lakok eszakabbra, es peldaul itt mar reggelente 7-8 fok van, es napkozben sincs meleg.) Milyen samponra lenne erdemes valtani? Most egy Loreal Parist hasznalok, ilyen nagy kek flakonban van. Multkor egy Aussie samponrol valtottam.

2017. szept. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a headandshoulders sokat segitett, ugyanilyen problemam volt
2017. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es meg egy kerdes: ti hany naponta mostok hajat? Nekem hetente 1x eleg szokott lenni, de pl kost, mikor ilyen korpas es zsirosodik jobban ugyerzem 2-3 naponta kene:( Szerintetek?
2017. szept. 5. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem heti egy nagyon nem eleg. Heti haromszor szoktam
2017. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sentiree, reggel és este!
2018. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!