Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hegre mennyi idő után lehet...

Hegre mennyi idő után lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom erre a választ, de annyit elmondok hogy autóbalesetből származó hegem közel 20 év alatt vált rózsaszínről bőr színűre.


Ebből kifolyólag arra gondolok hogy arra nem kell várni hogy a színét megváltoztassa.

2017. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4-6 hónap után általában már lehet, előtte érdemes a heges felületet kezelni, hogy minél jobb legyen. A kezelés módjáról érdeklődj az orvosodnál, vagy bőrgyógyásztól (mivel heg és heg között is nagy különbség van és nem mindegy...).
2017. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:

2-3 évet kell vele várni legalább! Mindenképp meg kell várni, hogy bőrszíne legyen (az első válaszoló 20 éves időtartama elég durva lehetett :/ )


Egy tetováló

2017. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A heg 10 cm hosszú kb. 1 cm széles, alkar-felkar találkozásánál úgy hogy nyáron nem csak ujjatlan hanem normál pólóban is süti a nap.

Ráadásul nem vagyok nagyon fehér bőrű aki bújkál a nap elől vagy leégne 5 perc alatt.

Szóval nem tudom miért tartott ennyi ideig. Az elején mondták hogy kenegessem valami krémmel hogy hamarabb normál színű legyen de engem ez soha nem érdekelt.


Ha akartam volna rá tetováltatni azt hamar megtettem volna és olyat amibe kifejezetten a hús színű heg néz ki jól és aztán reménykedtem volna benne hogy soha nem barnul be.

2017. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én anyajegy eltávolítás utáni hegre gondoltam.:)
2017. okt. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!