Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barna henna hajfestékkel...

Ha barna henna hajfestékkel festem be a hajamat, nem lesz vöröses egy picit sem?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,h a minden henna hajfestékben van egy kicsi vörös.Igaz ez?köszi...
2010. máj. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Henné Color márkájút használom, és egyátalán nincs vöröses beütése :) Ha budapesti vagy a boltjukban még tanácsot is adnak :) Én messzi élek nagyon, ezért rendeltem a honlapjukról, de így is elmagyaráztak telefonban mindent. Ha gondolod van honlapjuk leírhatom a címet.
2010. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,egyszer már én is majdnem Henna Colort vettem.Akkor lehet,hogy kipróbálom,itt ahol én lakom,Gödöllőn is lehet venni.Még egyszer köszi.:)
2010. máj. 28. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom egyről beszélünk-e? Ennek a márkának csak ott Budapesten van boltja. Azért belinkelem a biztonság kedvéért, nem akarom, hogy félreérts :)


[link]

2010. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a henna hajszínezőknek (amik természetes alapanyagokból vannak) mind van egy kis vöröses árnyalata, mivel maga a henna növény vörösen fog.

a henna hajfestékek ,mint a henna color hajfesték is olyan ,mint egy rendes hajfesték,olyan színű amilyet veszel pl: ha sötét barna hajfestéket veszel az valóban olyan színű lesz. míg a henna hajszínezőnél sötétbarna árnyalatot veszel ,annak vöröses az alapárnyalata.

nem tudom mennyire sikerült érthetően elnyökögnöm ezt...:D

és amúgy a henna color termékeket nem csak budapesten lehet kapni, szerintem minden városban van, herbária boltokban, vagy fodrász kellékesnél stb...

2013. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felénk nem lehet kapni (nagyon lerobbant helyen élünk itt az országban) Egyébként azóta utána ástam a témának és valóban a tiszta henna ér valamit, a többi nem.
2013. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!