Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a Collagen...

Próbálta már valaki a Collagen Cocktail-t? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, mielőtt megveszem.

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nee :) "sztárokkal" agyonreklámozott cucc, ami pont ezáltal népszerűsíti magát, mert egyébként a kutya sem venné. Ha egyszer megveszed még nem lesz tőle semmi sem jobb, kúraszerűen kell alkalmazni hónapokon át, hogy láss akár egy minimális hatást is. Kétszer vásároltam, semmi hatás, pénzkidobás volt.
2017. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a bőröd miatt kell, akkor inkább az armónia kollagénes arckrémjét vedd meg, ezerszer olcsóbb és legalább hatásos már pár hét használat után ...
2017. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött!!!!! Most értem a második üveg végéhez és az arcom olyan, mint az álom! 37 éves vagyok, de sajnos elég száraz a bőröm, úgyhogy engem a ráncok már megtámadtak:-(Csomó kozmetikai kezelést próbáltam horror összegekért és egyik sem volt ilyen látványos!!!!!!! Megcsinálom a második hónapot is ezzel a termékkel és a barátnőimnek is ez lesz a karácsonyi ajándék, az tuti:-)
2017. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nővérem is ugyanezt tapasztalta, ő is esküszik rá, hogy nagyon bejön! Bár ő még csak egy üvegnél tart, ezért vagyok kíváncsi mások véleményére is. Köszi csajok!
2017. okt. 25. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kiss Annnna válasza:
Tavaly nyáron kezdtem el használni. Imádom! Kúraszerűen kell használni, de bevallom, hogy szinte állandóan iszom. A bőröm imádja, a hajam nagyon megnőtt, a körmöm szinte soha nem törik be. 9600 mg kollagén van benne. Csak ebben az egy termékben van ilyen mennyiségű kollagén. Ez kedvenc folyékony kollagén italom! Csak ajánlani tudom! Egy pár hónapja Collagen Cocktail anti aging krém rajongó is lettem. Ezt tényleg ki kell próbálni! :-)
2018. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül én is kipróbáltam, csak el is felejtettem megírni ide! Egyetértek az utolsó hozzászólóval, nekem is nagyon bevált! A kúra végén (én 3 üveggel vettem) látványosan kisimultabb lett a bőröm az arcomon (38 éves vagyok). Nekem nagyon bejön h csupa természetes összetevő van benne és mégis ilyen jól működik a bőrömmel! Abszolút újravevős!!!
2018. máj. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!