Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, olcsó de jó minőségü...

Létezik, olcsó de jó minőségü hajfesték, melyik márka?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
a 600 ft olcsó? én pl. annál olcsóbban nem találok
2010. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Londa color nekem feketébe bevált
2010. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Garnier Color Naturals-t szoktam venni, általában olyan 800.- körüli áron.
2010. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok hogy válaszoltatok.Az első válaszadónak irom van olcsóbb.kallos moda aloe verás csökkentett ammonia tartalmú,anyukám próbálta szőkében még régen nagyon szép lett neki nem törte a haját.Gondoltam majd kipróbálom barnában,de nem tudom milyen.Azért kérdeztem hogy van e olcsó jó amit próbáltatok.Garniert,londát probáltam barnában nekem nem volt jó,de mikor fekete volt a hajam a londa az tényleg tartós volt.Van még fara hajfesték,mystic,delia,mind 500 ft alatt,de ezeket sem próbáltam,de itt hátha valaki és tud véleményt mondani.
2010. jún. 2. 19:38
 5/7 anonim válasza:
Nem olcsó de tartósan természetes hajfesték a henna: :)
2011. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én csak a Delia colort használom már 2 éve. Örülök, hogy rátaláltam!!A vöröset használom. Nekem nagyon bevált, nem viszket tőle a fejbőröm sem közben. Csak ajánlani tudom:)
2011. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

én a mysticet és az aroma colort csak ajánlani tudom.400ft körül vannak ,nagyon szépen befogják a hajat,erősek és tartósak! Előtte én is több ezret dobáltam ki alfaparfra és más olasz cuccokra,amik egy mosás után kifakultak.Aztán "poénból" vettem ezeket,mondom úgyse ér semmit...eddig ezek értek egyáltalán valamit.

2012. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!