Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, ti borotváljátok a...

Fiúk, ti borotváljátok a lábatokat?

Figyelt kérdés
Borotváljátok vagy hagyjátok szőrösen?Szerintetek egy csupasz láb másoknak undorító, vagy elfogadják mások?ÉS szerintetek hány éves kortól ajánlott borotválni? :D

2017. dec. 30. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak ha varratok rá.
2017. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Soha, és a többi srácot is arra biztatom, hogy ne tegyék!
2017. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Csak a térdemnél szoktam gyantázni mivel szinte minden nadrágom kivan vágva a térdénél.
2017. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Rövidre nyírom hajvágóval. Alapállapotban fekete vastag és göndör, fúj. Útálok magamra nézni, így legalább egy fokkal elviselhetőbb vagyok magam számára. Másoknak sajnos nem kell megfelelnem, senki nincs az éltemben, aki számára zavaró lenne a szőr megléte vagy hiánya. Attól a kortól érdemes szőrteleníteni, amikor már zavar. Ha 20 felett vagy és éppen csak látszanak a szőrszálak, tedd össze a kezed, mert szerencsés vagy. Én gyakorlatilag csak a tenyeremen meg a talpamon nem vagyok szőrös.
2017. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Én borotválom, illetve gyantázom, hangulattól függően évek óta télen-nyáron. Nekem sokkal kényelmesebb, komfortosabb szőrtelen lábakkal, pedig nincs nagyon nagy bundám eredetileg sem.


Másoknak ez nem undorító, észre sem veszik általában az utcán lévő járókelők. A haverok és a haver csajok nyilván tudják, és észre is vették, sőt beszélgettünk is róla többször, és eddig mindenkinek pozitív a véleménye róla. :) Főleg a csajoknak, ők fejezték ki jobban a véleményüket, nekik bejön általában. A haverokat marhára nem érdekelte, pedig vannak még rajtam kívül többen is a haveri körömben, akik szintén borotválják. :)


Hogy hány éves kortól érdemes borotválni, az nem korfüggő, hanem inkább attól függ, hogy hogy tetszik jobban neked, vagy barátnődnek. Ha nem tetszik szőrösen, akkor akárhány évesen leborotválhatod. Ha nem jön be, akkor úgyis visszanő. Bár ha kipróbálod szőrtelenül, akkor valószínűleg úgyis megtetszik, és nem akarod majd visszanöveszteni. :) Én így voltam vele, ég és föld a különbség, sokkal jobb csupasz lábakkal. :)

2017. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem anyukám teljesen kiakadna, de nagyon zavar. :-( Szóval én a közeljövőben biztos, hogy el fogom kezdeni.

16/F

2017. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajnyíróval vágom rövidre, néha leborotválom.
2018. jan. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Borotválom rendszeresen, szeretem mikor sima. A környezetem elfogadja és tetszik is így nekik a lábam és nekem is. :)(f)
2018. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én brutál szőrös vagyok mindenhol. Nyáron szégyellek rövidnadrágot venni, mert rajtam röhögnek. Eddig csak rövidre vágtam, de tuti elkezdem borotválni de nem csak a lábam hamen a teljes testemet.
2018. jan. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nincs korhoz kötve,amikor már olyan szőrös,hogy zavar
2018. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!