Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vissza lehet valahogyan hozni...

Vissza lehet valahogyan hozni a hajam 'göndörségét'?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban a hajam puha és hullámos volt, viszont egyszer le lett vágatva nagyon rövidre (amit azóta már teéjesen megbántam). Miután újra hosszúra megnőtt a hajam, drótszerű lett, a hullámok eltűntek belőle, viszont nem is igazán egyenes a hajam. Vizesen mintha lennének benne hullámok, de ezek kimennek hajszárításkor, viszont ha pára vagy eső éri, begöndörödik. Mit lehet tenni, ha azt szeretném hogy újra hullámos hajam legyen? (Remélem azért érthető voltam)

2018. jan. 12. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, valoszinuleg hajvagas nelkul is megvaltozott volna. Vagy besutod, vagy becsavarod vagy hullamosra szaritod. Mast nem tudsz csinalni. A dauert nem javaslom.
2018. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez van. Köszi.
2018. jan. 12. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Göndör hajra való fixáló krém/hab + hagyd magától száradni
2018. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!