Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet benne valami igazság?

Lehet benne valami igazság?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm azt mondta, neki régen az eredeti hajszíne majdnem hogycsak szőke volt,de mivel régóta festi barnával,ígymár az eredeti haja sem szőkén,hanem barnán nől vissza:/:/ Ő állitja,hogy a hosszantartó festés miatt a sajt haja is bebarnult ,szerintem viszont a festésnek semmi köze a hajhagymákhoz és a szín elváltozáshoz.. szerintetek igaza lehet?
2010. jún. 6. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség... ismerek pár embert, akik 10-20 éve festik már a hajukat más színűre és az eredeti színe ugyanolyan maradt.
2010. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
maximum a nap barnitja a lenőtt hajtövet :D
2010. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. :) Az előfordulhat, hogy sötétedett a hajszíne, mert változhat az idő múlásával, pláne aki szőke, annak általában sötétedik, de ez nem függhet össze a festéssel.
2010. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

maximum a nap barnitja a lenőtt hajtövet :D-->ez nem igaz a nap szőkíti:D


hazudik és tudja igazából hogy már barna a haja, vagy csak annyira buta hogy elhiszi hogy a festéktől nő neki barnán én is ismertem ilyetxd

2010. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát énis ugy vettem észre,hogy csak magába akarja beszélni a szőőkesééget:)
2010. jún. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!