Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti szoktatok így...

Lányok, ti szoktatok így kísérletezni?

Figyelt kérdés

Hogy a bevált, de drágább dolgaitokat lecserélitek olcsóbbra, sajátmárkásra például, és egy adott ideig így teszteltek, aztán ha jó, akkor marad.


Most már igyekszem lecserélni olcsóbbra a dolgaim, egyedül a tusfürdővel vannak gondjaim, mivel nagyon érzékeny a bőröm (zuhanyzás után viszket, száraz, és érintésre kipirul), és most megtaláltam a tökéletes tusfürdőt, de szintén rága kicsit (1000Ft/250ml)


2018. febr. 2. 21:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*drága
2018. febr. 2. 21:58
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Esetleg kézműves kecsketejes szappan?
2018. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. régen valamiért az volt a berögződésem hogy ha drágább valami akkor biztos jobb is mint egy olcsóbb sajátmárkás dm vagy rossmannos termék, aztán mikor már saját pénzből kellett gazdálkodnom próbáltam minél olcsóbb termékeket venni és rá kellett jönnöm hogy nem így van. Van amiből ragaszkodok a drágábbhoz, pl smink, hajfesték, de ilyen higiéniai dolgok terén szerintem nem éri meg a drágább.
2018. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én fordítva csinálom, alapból a sajátmárkásokkal és az olcsóbbakkal kezdek és ha nem válik be, akkor keresgélek tovább a drágábbak között.
2018. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!