Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a loreál casting...

Hogyan lehet a loreál casting tartós hajszínezőt leszedni a hajamról? Nagyon sötét lett, és szőke voltam. Igy viszont nem tetszik. Már egy hete rajta van, alig kopott a hajmosásokkor

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Hát...a szinező előbb utóbb kikopik a hajadból...de ha nem akkor talán próbáld meg a citromos hajvilágosítást.

de ha nem jön be akkor itt egy szer a DECOLOR,ez is ilyen citromos szer: [link]


remélem segítettem:)

2010. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor üdv a táborban!!! A csokibarna szine nem kopott ki a hajamból SOHA 1 és fél évig tartott lenöveszteni és persze folyamatosan vágattam a végéből. A szép hosszú hajam alig ér a fülemig, de legalább megkaptam az eredeti szinét.
2010. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hajmosástól kijött a csokibarna,és eredeti szinü lett a hajam.én emiatt voltam kiakadva.

Gondolom hajfüggő hogy meddig marad a hajban.

Az enyém volt hogy a rendes festéket is ledobta

2010. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez nem kopik ki soha, hanem lenő! Én is tapasztaltam.
2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha ráfestek a szinezőre? melyik festékkel tegyem?melyik szv le belölle legalább 2 árnyalatot? már 3 hete szineztem és alig kopott.
2010. jún. 18. 09:49
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha rászinezek világosabb árnyalattal? l.castinggal? mézszökével vagy valamelyik hhasonló árnyalattal. leszivja?
2010. jún. 18. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja leszívni semmi. Én is próbálkoztam, gondolod, hogy nem akartam a levágatást meg lenöesztést választani, de nem maradt más :'(
2010. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a sz.rt jól kitalálták. Fényes nem lesz tőle a haj,pedig legfőképpen ebben biztam,

-Káprázatos Gyönyörű Szín-

mint ahogy reklámozzák. Na ez nem lett,csak a sötét árnyalat.

2010. jún. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!