Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól bevált hajnövesztő szer...

Jól bevált hajnövesztő szer férfiaknak + egyéb hajápolási tippek?

Figyelt kérdés

Régi nagy álmom a legalább vállig érő frizura, lévén nagy rockerállat és heavy metál fan vagyok. :P Csupán egy nagy problémám, hogy nagyon rühellem az "átmeneti időszakot" amikor se nem hosszú, se nem rövid, hanem inkább ilyen "csöves feeling" és soha nem bírom kivárni amíg véget ér, inkább mindig levágatom előtte.

Rátesz egy lapáttal az állandó macera (pl. nem tudom, milyen hajápolót érdemes válasszak - eddig egy sem vállt be) + az állandó hajhullás.

Sajnos nagyon lassan nő a hajam, fél év alatt alig látható valamilyen érdembeli változás.


Jó volna egy olyan szer, amitől aránylag gyorsabban nő a haj az átlagosnál és minél kevesebb ideig tart az "átmeneti állapot" + egyéb bevált hajápolási tippek és szerek (többek között a hajhullás megfékezésére és a haj erősítésére).


Nagyon szépen megköszönöm előre is a segítséget.


2018. márc. 14. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én lassan egy éve növesztem, oldalt fel volt borotválva, felül kb 4 centi volt. Már majdnem össze rudom fogni :D Bánfi sampont hasznaltam, kokuszolajat pakolást, és egészséges étrendet mellé. Meg ugye multivitaminok, lényeg hogy sok biotin legyen benne. Előtte nekem is nagyon lassan nőtt. Igazából az átmeneti iőre annyit tudok mondani, hogy szard le hogy nézel ki. Ne érdekeljen ki mit gondol rólad. Hajrá :)
2018. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!