Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy ne bolyhosodjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14/L vagyok és lapockáig érő se nagyon hullámos hajam van és nem tudom mit csináljak vele mert mindig szétjönnek a tincsrk ill. bolyhosodnak és ilyen olyan mintha szálkás lenne... Nektek van valami ötletetek trükötök erre? Köszönöm előre is a válszokat:)

2018. márc. 16. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hajszárítás előtt használj hajhabot! Én a Balea göndör hajra való habját használom és remekül beválik. Éjszakára pedig kösd össze laza kontyba a fejed tetején.
2018. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. :) Én is hasonló helyzettel szenvedtem, csak az én hajam nem annyira hullámos. Az én módszerem az, hogy hajszárításnál csak a fejemnél szárítom meg a hajam, azaz a hajtöveket nagyrészt a végeit és a közepét már nem igazán. Emellett már egy éve egyáltalán nem sütöm a hajam. És szerintem az is fontos, hogy hogy és mivel fésülöd; műanyagot szerintem egyáltalán ne használj, és azután se fésülködj közvetlen, hogy hajat mostál. Nekem pl a hajmosás utáni napon pufi a hajam mindig, amit nem tudok elviselni és emellett száll össze-vissza én ilyenkor általában hajlakkot használok/legtöbbször összefogom a hajam. Remélem tudtam segíteni :) 15/l
2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ilyen gyorsan tudtatok válaszolni:)

Fésüből kevésfogu műanyagot szoktam használni hajmosás elött

A hajhabbal megproblkozom hátha :) köszönöm:)

2018. márc. 17. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Bennemaradó balzsamot vegyél, hajhabot nem ajánlom, sok benne az alkohol.
2018. ápr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajlakkot meg végképp nem
2018. ápr. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen balzsamot javasolsz?

(első vagyok)

2018. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!