Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek/tapasztalatotok...

Szerintetek/tapasztalatotok szerint a kuponnal érkező vendegeket másképp kezelik a szolgáltatók?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam gél lakkozáson kuponnal.Lehet, hogy full áron is ilyen "gyenge" lett volna a hely, de valamiért én úgy érzem, hogy a kedvezményes áram miatt lett összecsapott az eredmény.Elég kellemetlen érzés volt az egész.Ti éreztetek már így?Persze felmerül a kérdés, hogy miért kezdenek bele kuponos akcióba, ha nem is szeretik az ilyen vendégeket.

2018. márc. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,más (gyengébb) anyagokkal dolgoznak, nem olyan precízen.Eredetileg a kuponozàs célja az volt, hogy visszajáró vendégeket szerezzenek, de a kuponozók nagy része nem jár vissza, mindig az akciókat keresi. Így olyan anyagokkal dolgoznak amivel így is megéri a szolgáltatás, tehát van rajta haszon, viszont nem számít a minősèg, mert visszatérő vendég nem lesz a kuponos vendégből.
2018. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szomorúnak tartom.
2018. márc. 22. 06:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy időponttal szokott gond lenne. Lejár a kupon felhasználási ideje, mire időpontot kapni.
2018. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is tapasztaltam hasonlót. Pedig szívesen visszamentem volna később, de "nem esett jól", hogy kinéztek kb.
2018. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek el, voltam fodrasznal kuponnal balayage festesre.Maga a festes kb. 10 perc volt max., kaptam kb. 5 db balayage-szeru melirt.Nem mondom, hogy nem lett jo a vegeredmeny, de ez nem balayage volt:)

Ugyhogy ez volt a masodik es egyben utolso szepsegapolasos kuponom.

2018. ápr. 3. 12:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja es rabeszelt egy extra dologra, amire termeszetesen ra kellett fizetnem.:)
2018. ápr. 3. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász barátnőm mesélte, hogy a kolléganője lorealos hajfestést kínált kuponozással, 3000-ért. Csak èppen szépen hátrament mindig kikeverni a festéket ami loreal helyett kallos volt... Az emberek elhiszik, hogy egy tizenezres hajfestést megúszhatnak háromezerből, de ezek a szépségipari kuponok valahol mindig sántítanak..
2018. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet.
2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!