Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lehet bioptron lámpazni...

Mikor lehet bioptron lámpazni az arcot pattanasokra aha savas kezelés utan?

Figyelt kérdés
8 hetes aha savas kúrán vettem részt ket hete hagytam abba az arcomat fényvédőztem idaig. Ma kezdtem hozzaszoktatni az arcom a napfenyhez. Sok jot olvastam a lamparol h hetekre es pattanasokra is jo es van itthon, ezert erdeklodom. Tapasztalat is erdekel!

2018. márc. 31. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En hasznaltam kb ket hetig a lampat (azthiszem a narancssarga szinu uveggel) napi 3x10 percet es eleg szepen lehuzta a pattanasokrol a gyulladast, szoval csak ajanlani tudom:)
2018. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) A 3x10 perc napi felbontásban volt? Illetve hány cm-ra kell tartani az arctól? Neten kerestem de nem igazan talaltam ra pontos választ.
2018. ápr. 2. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, reggel, delutan es este csinaltam :) hat en eleg kozel tartottam hozza, es megkerdeztem valakitol hogy az egesz arcomat vilagitja-e es ha igen az a jo :) nincsmit :)
2018. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!