Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb izzadásgátló? XD

Melyik a legjobb izzadásgátló? XD

Figyelt kérdés
Naponta 2x cserélek pólót, mert hamar leizzadok, most a fehér Far Away(nem tom így kell e írni)-t használom, és lehet, h váltani kellene.. :$ Tippek?
2010. jún. 13. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Solutio Antisudorica!Este bekened a hónaljadat,kb 3 napig 1 csepp izzadtságod se lesz legyen akár 1000 fok is!!!Én ezt használom már évek óta és bevált.A többi ilyen hónaljkence semmit sem használ-tapasztalat.
2010. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 csibefalat ***** válasza:
Én Sanex dermo invisible-t használok. Nekem bevált.:)
2010. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem most a rexona for teen, fun spirit vált be
2010. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
sztem a dove a tutti :)
2010. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Solutio antisudorica. Gyógyszertárban kapható kb 400 Ft-ért. Bekened a területet, utána három hétig olyan, mint a Szahara, egyetlen csepp izzadságot sem választ ki. Ezt egyik nagyományos dezodor se tudja után csinálni.
2010. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a dove fújós is jó meg az új garnier mineral stiftes is nagyonjó,én is izzadós vagyok :S
2010. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Solutio Antisudorica! Nem hittem el, hogy használ, de tényleg nagyon jó.
2010. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Kozmetikus vagyok, és elég komolyan tanultunk anyagismeretet, anatómiát, plusz érdekel is a téma.


Emberek, az izzadás az egy természetes folyamat! Ne akarjuk napokra mellőzni, mert komoly problémák adódhatnak a későbbiekben belőle.


Csak gondoljatok bele


Miért is izzadunk? és mi a célja?


Az első: a hűtés, a párolgó verejték meleget von el a testtől.

A második: ásványi anyagok kiválasztása: pl. só, kalcium, magnézium távozik a szervezetből

A harmadik: Immunvédelem: a verejtékmirigyek váladékának immunglobulinjai elpusztítják a kórokozókat, és semlegesítik a méreganyagokat.

A negyedik: Savas védőréteg: az izzadtság savas miliőt hoz létre a bőrön, és gátolja a mikrobák szaporodását.


A verejték 99%-a szagtalan víz. Az anyagcseretermékek (pl. a nemi hormonok, a zsírsavak), méreganyagok hatására válik kellemetlen szagúvá.



Sokan azért kapnak valamilyen nyirokmirigy daganatot - rákot, mert sajnos ezek a dezodorok amit nap mint nap használunk, teli vannak olyan vegyületekkel, ami nem feltétlen jó nekünk. (pl aluminium vegyületek, amik a dezodorok 80%-ban megtalálhatók)


Csak vegyünk egy egyszerű példát:

Kánikula van, bekenjük magunkat ilyen - olyan kenceficékkel, krémekkel, dezodorokkal stb., amik x napig biztosítják azt, hogy nem izzad az ember. Mi történik ilyen esetben? Ami normál állapotban szabadon távozna belőlünk, az ebben az esetben ott fog pangani bennünk, és hosszú távon lerakódik a nyirokmirigyekben, akár az mell mirigyállományában is. Alapból nem élünk egészségesen, rengeteg méreganyagot veszünk magunkhoz közvetetten vagy közvetlenül.


Az emberi test, jól ki van találva, nem véletlenül történnek dolgok. Az sem véletlen ha valakinek az átlagosnál bűzösebb az izzadsága, vagy ha jobban izzad, nem dezodorral kell ezeket elnyomni, hanem méregteleníteni kell a szervezetet!


Lehet használni dezodorokat, de mindent csak ésszel, és semmit ne vigyünk túlzásba!!


Ha valakit érdekelnek egyéb dolgok, bátran ajánlom:

[link]

2010. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hát naponta többször is bekenheted magad izzadásgátlóval, én is szoktam iskolában
2010. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, a kozmetikusnak is, de én nem szeretnék foltos pólóban járkálni, ezért inkáb kipróbálom a Solutio Antisudorica-t :)
2010. jún. 14. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!