Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb módszer a láb...

Mi a legjobb módszer a láb szőrtelenítésére? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Borotva, gyanta? Krém? Epillátor, kozmetikus?

Mi a legkevésbé irritáló, és leghatásosabb?

Köszi

Egy lány, aki a lábait még soha nem merte leszedni, félek, hogy akkor jól megerősödik rajta a szőr, aztán pl télen is egy dzsungel lesz ott, mert amúgy nem vészes.

Párom ezért mindig int, hogy ne vágja le, de az utcán engem néha zavar, ha rövidet húznék... régen osztálytársaim meg is szóltak érte...


2010. jún. 19. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát tényleg nem ártana szőrtelenítened már... a pasidat nem zavarja amúgy? nem beszólásból, csak ez a szintiszta véleményem. mindig ilyen vagyok :)

szerintem első alkalommal kozmetikushoz menj, vagy ha nem szeretnél rá sokat költeni akkor borotváld le. azt neked kell megtapasztalnod, hogy melyik jön be. nekem a borotva vált be, de van akinek attól nagyon szőrbenövéses lesz a lába. és kb 2 naponta meg kell ismételni. én az epillátort utálom, mert nagyon sokáig tart. kozmetikushoz időhiány miatt nem megyek. meg a legközelebbi város 10 kmre van, oda meg nincs erőm elmenni :D:D max suliidőben, mivel amúgy is ott van az iskolám.

amúgy a hiedelmekkel ellentétbe dzsungel biztos, hogy nem fog nőni. igen, erősebbnek fog hatni a szőröd de csak azért, mert amid most van az már "elkopott". de figyeld meg ha fél évidg nem szőrtelenítesz utána ugyanolyan lesz mint most :) télen én sem szoktam a combomat és tavaszra mindig teljesen elvékonyodik. de ettől tényleg nem kell félned. remélem segítettem :)

16/L

2010. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban mindenkinek magának kell kitapasztalnia,hogy mi a jó.

Borotva:gyors,fájdalommentes,de nem tartós.Ha sietsz esetleg meg is vághatod magad.

Krém:nem mindenkinek bírja a bőre,ezért először egy pici felületen kell kipróbálni és ha 24óra múlva nincs elváltozás lehet használni.Csak felkened és rajta hagyod max. 10percig,majd lemosod.Nekem a krémtől tovább sima a lábam,mint a borotvától.

Epilátor:fáj és kipattoghatsz tőle,de tartós.Eleinte sokáig tarthat mire leszeded a lábadról a szőrt.

Hideg gyanta:egyszerűbb használni,mint a meleg gyantát,de sokak serint nem olyan jó.A kéz között kell felmelegíteni és úgy leszedni a szőrt.

Meleg gyanta:fáj,de tartós,ha rosszul csinálod véraláfutásos lehet a lábad.Vigyázni kell,hogy a gyanta ne legyen se túl meleg,se túl hideg.


A gyanta és az epilátor ritkítja a szőrt,így az idő múlásával kevesebb lesz:)

A borotvától és a krémtől nem lesz erősebb a szőr,csak úgy tűnik,mert a szőrszálak hosszában "szétszakadnak",így ahol szőrtelenítés előtt egy szőrszál volt utána többnek látszik.

15/L

2010. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így hogy még sose szedted le, biztos nem túl erős a szőröd, mindenképpen a gyantát ajánlom, nem olyan vészes :) És a meleg gyantát, mindenképp kozmetikussal, mert ha elrontod a sok kárt tehetsz a bőrödben.
2010. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyanta a legjobb megoldás a számodra.3-4 hétig sima láb,nincs szúrós érzés és nem erősödik a szőr sem.A hideg gyanta sokat nem ér,így meleget ajánlok kozmetikusnál.
2010. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!