Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Melyik haj tetszik...

Fiúk! Melyik haj tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

1.

[link]


2.

[link] (nem lenne kiengedve a haj, össze lenne copfozva, csak nem találtam olyan képet)


3.

[link] (ugyanolyan lenne a fonás, mint az előzőnél, csak nem találtam olyan képet)


2018. aug. 24. 16:13
 1/9 anonim válasza:

Kérdésre a választ kapitány: 2,1.


- De itt sem a külső a lényeg, de tény nagyon szép hajak :)

2018. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3.
2018. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rövidebb hajat szeretek, ezek közül talán az #1-es még a legjobb.



De sokkal fontosabb, hogy neked mi áll jól, nem pedig az, hogy a mellékelt lányoknak mi.

2018. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy milyen hosszú hajat szeretsz, hanem az imént linkelt képek közül melyik copf, fonat néz ki a legjobban. (:
2018. aug. 24. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
első és a második :)
2018. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bocs, hogy rosszul válaszoltam. ezek közül az első néz ki a legjobban, de neked nem kell aggódnod, mert az ilyen nők nyomába sem érsz, és tök mindegy melyiket választod
2018. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is nevetgélnék, ha olyan szánalmas lennék, mint te. Egyébként, nem ártana megtanulni helyesen írni, szivi. (:
2018. aug. 24. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem te ne sziviz,amíg annyi önállóság nincs benned,hogy eldöntsd,hogy milyen haj állna jól.😉🤙🏻
2018. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha még nem esett volna, pont a te fajtádnak linkeltem be, aki még helyesen sem tud írni, nemhogy bármit is elképzelni. És most, hogy kiadtad a magadban felgyülemlett feszültséget, tégy egy szívességet a világnak, és tedd el magad holnapra. Puszi
2018. aug. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!