Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így lehet használni arcmaszkokat?

Így lehet használni arcmaszkokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kaptam 2 arcmaszkot. AZ egyik Balea fekete maszk, ami ilyen lehúzhatós. A másik egy Nivea mélytisztító, és lemoshatós. Na, mármost olyat lehet, hogy egy nap egymás után használom ezeket? Vagy az nem tesz jót a bőrömnek? Úgy gondoltam hogy használom a fekete maszkot, leveszem, és 1-2 óra után használom a Niveát. Ilyet szabad, vagy nem?A válaszokat előre is köszönöm!:)

2018. aug. 25. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Miért tennél ilyet? Várj egy pár napot a kettő használata között!
2018. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Lehet így használni, de nem éri meg csak elpocsékolnád.

Egyrészt nem fog látványosabban javulni az bőröd, mintha aznap csak egyet használtál volna. Másrészt ha 1-2 vagy akár több nap szünetet tartasz a maszkok használata között, akkor jelentősebb lesz a változás.

Egyébként ennek az az oka, hogy a bőröd csak mennyiségű folyadékot képes felszívni és ezek a maszkok úgy lettek kitalálva, hogy a szárazabb bőrű embereknek is bőven elég legyen egyet használniuk.

2018. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor majd csak pár naponként használom:)
2018. aug. 26. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de két tisztító maszkot egymás után hülyeség használni. Annak lenne értelme, hogy előbb tisztító, majd utána hidratáló, és nem kell órákat várni.
2018. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én max úgy szoktam egy nap 2használni,hogy először felrakok egy mély tisztítót és utána egy hidratálót.
2018. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!